Hulajnoga elektryczna - Ranking i opinie

Hulajnogi elektryczne w ciągu ostatnich kilku miesięcy stały się jedną z najlepszych metod transportu zarówno w dużych metropoliach, jak i małych miejscowościach. Hulajnoga elektryczna dla dorosłych stanowi doskonały sposób na ominięcie korków i dotarcie do pracy na czas. Z kolei hulajnoga elektryczna dla dzieci to świetna rozrywka i pretekst do spędzenia czasu na świeżym powietrzu – z dala od ekranów komputerów i tabletów. Na rynku jest dostępnych wiele modeli hulajnóg napędzanych elektrycznie – jaka hulajnoga będzie najlepsza? Na co zwracać uwagę przy jej wyborze?

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną?

Dobra hulajnoga elektryczna do miasta to doskonała alternatywa między skuterem a tradycyjną hulajnogą. Hulajnogi elektryczne są niewielkie i bardzo proste w obsłudze. Co więcej, oprócz przestrzegania zasad bezpieczeństwa, podczas jazdy nie trzeba kierować się przepisami ruchu drogowego. Najlepsza hulajnoga z napędem pozwala zaoszczędzić czas i nie przysparza problemów z parkowaniem. W zależności od wyboru modelu –  hulajnogi elektryczne praktycznie wcale nie zajmują przestrzeni, co sprawia, że ich parkowanie i przechowywanie nie stanowi żadnego problemu. Osoby, którym zależy na nieograniczonej mobilności i pokonywaniu większych odcinków w szybki i komfortowy sposób, mogą rozważyć zakup hulajnogi elektrycznej, dzięki której nie tylko nie przyczynią się do szkodliwej dla środowiska emisji spalin, ale również dotrą w wybrane miejsce na czas, bez jakiegokolwiek wysiłku. Hulajnoga elektryczna do miasta stała się bardzo popularnym narzędziem transportu – wiele firm oferuje możliwość wypożyczenia hulajnogi za określoną opłatą. Korzystanie z takiego rozwiązania jest opłacalne, ale osoby planujące regularne poruszanie się po mieście hulajnogą, powinny rozważyć zakup własnej – z perspektywy czasu to najekonomiczniejsze rozwiązanie.

Jaka hulajnoga elektryczna jest najlepsza?

Istnieje kilka kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie hulajnogi elektrycznej. Inne parametry, będą wymagane w przypadku hulajnogi elektrycznej dla dorosłych, inne podczas zakupu hulajnogi elektrycznej dla dzieci. Oto najważniejsze, jakie należy wziąć pod uwagę jeszcze przed weryfikacją ofert i docelowym zakupem hulajnogi: zasięg, waga użytkownika, rodzaj nawierzchni, przenośność, warunki atmosferyczne, budżet itp.

Zasięg

Zasięg hulajnogi elektrycznej jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Zasięg to parametr nawiązujący do tego, jak daleko można się wybrać hulajnogą, czyli jaki odcinek trasy wytrzyma w pełni naładowany akumulator. Większość modeli ma średni zasięg wynoszący około 13 kilometrów. Oczywiście ta wartość jest określona warunkami atmosferycznymi i rodzajem nawierzchni, po której porusza się kierowca. Hulajnoga do miasta, która zazwyczaj ma pod kołami gładką nawierzchnię będzie miała najwięcej szans na osiągnięcie maksymalnego zasięgu podanego przez producenta. Na zasięg hulajnogi, poza nawierzchnią, mają wpływ również inne czynniki, takie jak np. waga użytkownika, rodzaj opon. Jeśli kierowca ma większą masę ciała, hulajnoga uzyska mniejszy zasięg. Jeśli nawierzchnia jest trudna, hulajnoga elektryczna również nie podjedzie tak daleko, jak zakłada jej producent. Co ciekawe, temperatura otoczenia również wpływa na działanie akumulatora. Przed każdą jazdą na hulajnodze elektrycznej warto przewidzieć, ile kilometrów będzie do pokonania i sprawdzić teren. Wtedy można uzyskać pewność, że zasięg urządzenia będzie wystarczający. Oczywiście w przypadku poruszania się po mieście, kwestia ukształtowania terenu nie jest już tak istotna i można ominąć takie przygotowania i po prostu cieszyć się z jazdy i omijania korków.

Waga kierowcy

Jednym z kolejnych czynników, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej hulajnogi elektrycznej, jest waga kierowcy. Masa ciała kierowcy ma znaczący wpływ na zasięg hulajnogi. Przed zakupem warto sprawdzić specyfikację poszczególnych modeli i dopasować wytrzymałość hulajnogi do własnego ciężaru. Kierowcy o wadze około 80 kg mogą z łatwością jeździć na dowolnej hulajnodze. Osoby, których masa ciała mieści się w przedziale 80 -120 kg, powinny stawiać na hulajnogę elektryczną dla dorosłych o większej mocy. Kierowcy, których ciężar ciała przekracza 120 kg, mają już niestety ograniczoną ilość modeli do wyboru.

Infrastruktura

Kupując dobrą hulajnogę elektryczną, należy wziąć pod uwagę nawierzchnię, po której najczęściej będzie się poruszać. Jeśli hulajnoga ma często przemierzać długie trasy – trzeba kupić model o dużej mocy akumulatora. Z drugiej strony, jeśli mieszka się w regionie, w którym powierzchnia jest płaska, a ruch uliczny jest płynny, można kupić dowolną hulajnogę, która odpowiada indywidualnym potrzebom.

Waga hulajnogi elektrycznej

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych stała się bardzo popularnym narzędziem transportu, między innymi z uwagi na swoją wysoką mobilność i małą wagę. Najlepsza hulajnoga do miasta jest zazwyczaj mała i łatwa w prowadzeniu. Jednak niektóre modele są cięższe od innych i nie są tak proste do przenoszenia. Średnia waga hulajnogi elektrycznej waha się od 8 do nawet 45 kilogramów (hulajnoga elektryczna terenowa, hulajnoga elektryczna z siodełkiem). Z uwagi na tak duży rozstrzał ciężaru, oczywistym staje się fakt, że nie każdy może korzystać z cięższych modeli. Dobra hulajnoga elektryczna dla dzieci jest mniejsza i znacznie lżejsza (od około 5 do 8 kg).

Temperatura otoczenia/klimat

Przy wyborze hulajnogi elektrycznej należy również wziąć pod uwagę klimat, w którym się mieszka. W Polsce nie jest możliwe korzystanie z hulajnogi przez cały rok. Osoby mieszkające za granicą, które znajdują się w ciepłej i słonecznej szerokości geograficznej, mogą cieszyć się z jazdy przez cały rok i nie muszą martwić się ograniczeniem zasięgu hulajnogi. Zasięg hulajnogi zmniejsza się w okresach upałów i bardzo niskich temperatur. Nie zaleca się również podróżowania hulajnogą podczas bardzo obfitych opadów. Na szczęście większość silników jest starannie chroniona obudową i niewielki deszcz raczej im nie zaszkodzi, jeśli jednak woda przedostanie się bezpośrednio do silnika, istnieje prawdopodobieństwo, że hulajnoga ulegnie awarii. Takie uszkodzenia nie są objęte gwarancją.

Wydajność baterii

Większość producentów podaje rozmiar baterii hulajnogi eklektycznej w Ah (amperogodzinach). Niestety główny problem polega na tym, że ta informacja jest tak naprawdę bezcelowa, chyba że podane je jest również napięcie nominalne zestawu akumulatorów. Aby uzyskać najbardziej wymierny wynik, należy pomnożyć te dwie wartości razem, aby uzyskać pojemność watogodzin (Wh = Ah x wolty). Im wyższa ta wartość, tym dłuższe działanie baterii hulajnogi.

Prędkość

Tradycyjna hulajnoga elektryczna do miasta rozwija średnią prędkość wynoszącą około 20 km/h. W praktyce, podczas poruszania się np. po chodnikach – ciężko rozwinąć tak wysoką prędkość przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Hulajnoga elektryczna terenowa, na dużych kołach i ze specjalnie zaprojektowanym zawieszeniem ma większa szanse na osiąganie nawet powyżej 55 km/h.

Wygoda

Hulajnoga elektryczna bez zawieszenia lub opon pneumatycznych będzie bardzo niekomfortowa podczas jazdy. Każda mała nierówność podłoża i lekki wybój będzie przenoszony na kierownicę i platformę stojącą, co sprawi, że jazda nawet na niewielkim odcinku nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Osoby ceniące wygodę, często wybierają model, jakim jest hulajnoga elektryczna z siedziskiem, która gwarantuje komfort podobny do jazdy na skuterze.

Rodzaje hulajnóg elektrycznych

Wraz z popularyzacją tego środka transportu, na rynku zaczęły się pojawiać coraz to nowsze modele. Oprócz tradycyjnej hulajnogi elektrycznej służącej na dojazdy do pracy można wyróżnić również hulajnogi elektryczne z siodełkiem, hulajnogi elektryczne dwuosobowe i hulajnogi wyczynowe – do zadań specjalnych. Występują one w różnych kształtach i rozmiarach. Kupując hulajnogę, dobranie odpowiednich wymiarów do budowy ciała ma kluczowe znaczenie, jeśli chce się uzyskać maksymalny komfort.

  • Hulajnoga elektryczna z siodełkiem — Osoby, które cenią sobie maksymalny komfort i szukają alternatywy pomiędzy tradycyjną hulajnogą a rowerem elektrycznym/skuterem, mogą postawić na model, jakim jest hulajnoga elektryczna z siodełkiem. Zaleta takiej hulajnogi jest to, że w zależności od sytuacji można na niej stać, lub siedzieć. Wysokość siodełka, podobnie jak długość kierownicy są regulowane – oznacza to, że każdy może dopasować najwygodniejszą dla siebie pozycję podczas jazdy. Hulajnoga elektryczna z siodełkiem to dobre rozwiązanie dla osób starszych i tych, którzy planują regularne, dłuższe trasy.
  • Bezpieczna hulajnoga elektryczna — Chociaż hulajnogi elektryczne są ogólnie bezpieczne w porównaniu z innymi rodzajami transportu, nadal lepiej jest uwzględnić bezpieczeństwo na liście. Podczas sprawdzania bezpieczeństwa hulajnogi należy wziąć pod uwagę trzy kwestie — hamowanie, ograniczenie masy ciała i światła. Hulajnoga elektryczna z niesamowitymi funkcjami jest wyposażona w hamulce, dodatkowe światła.
  • Hulajnoga elektryczna dwuosobowa — Na rynku można znaleźć modele pod nazwą „hulajnoga elektryczna dwuosobowa”, ale w wyglądzie i funkcjonalności zdecydowanie bardziej przypominają one skuter. Hulajnoga elektryczna dwuosobowa, w przeciwieństwie do tradycyjnego skutera zasilana jest energią elektryczną. Ma wyznaczone stanowisko dla kierowcy i miejsce siedzące dla pasażera. Są one w stanie znieść znacznie większe obciążenie niż tradycyjna hulajnoga i nie wymagają specjalnych uprawnień do poruszania się po drodze. To świetne rozwiązanie dla osób starszych.
  • Hulajnoga elektryczna do jazdy w terenie/wyczynowa – jest zwykle trwalsza i wyposażona w specjalne opony. Dla osób podróżujących w terenie szersze opony będą doskonałe. Hulajnoga wyczynowa jest również bardziej zwrotna i ma nieco mocniejszy silnik, rozwija większe prędkości (nawet do 50 km/h).

Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducentKolorPrzeznaczenieMaksymalna waga użytkownikaHamulceWagaSkładaniePrędkoscRozmiar kol [cale]Czas ładowaniaMocFunkcje dodatkoweMaksymalny kąt nachyleniaZasięg na jednym ładowaniu [km]Pojemność baterii [Ah]Standard pyłoszczelności / wodoodpornościMateriałAmortyzacjaRodzaj kolLiczba kółTypOdzyskiwanie energii
1 KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy
1 opinia
KuKirinCzarno-pomarańczowyDla dorosłych120 kgTarczowy, Elektryczny31 kgTak60 km/h10"10-11 h1000 WOświetlenie LED, Siedzenie30 °80 km20 AhIP54n/an/an/an/an/an/a
2 KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy
1 opinia
KuKirinCzarno-pomarańczowyDla dorosłych120 kgTarczowe31,6 kgTak45km/h9"8 h600 WSiedzenie, Oświetlenie LED, Wyświetlacz LCD20°55 km15 AhIP54Stop AluminiumTakn/an/an/an/a
3 Spokey,  SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO Spokey, SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO
1 opinia
SpokeyCzarno-zielonyDla dziecin/aBrak11n/a1266120Antypoślizgowy podest,Manetka prędkości w rączce,Rozkładana stopka,Światła odblaskowe,Szybki układ składania i rozkładanian/a94.5n/aStal,Tworzywo sztuczneNien/an/an/an/a
4 Składana Hulajnoga Elektryczna Kukirin C1 Pro, Opony Terenowe 14x2,5 Cali, Silnik 500W, Maks. Prędkość 45km/h, Bateria 48V 25Ah Składana Hulajnoga Elektryczna Kukirin C1 Pro, Opony Terenowe 14x2,5 Cali, Silnik 500W, Maks. Prędkość 45km/h, Bateria 48V 25Ah
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
5 Enero HULAJNOGA ELEKTRYCZNA Z SIEDZISKIEM ENERO 250W KOŁO 8 CALI Kolor: Czerwony Enero HULAJNOGA ELEKTRYCZNA Z SIEDZISKIEM ENERO 250W KOŁO 8 CALI Kolor: Czerwony
1 opinia
Eneron/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
6 Enero Asiento JR Jasnoniebieski Enero Asiento JR Jasnoniebieski
1 opinia
EneroJasnoniebieskiDla dziecin/aBębnowy10,5 kgn/a11 km/h8"n/a250 WSygnał dźwiękowy, Oświetlenie, Koszyk, Siedzenie, Rozkładana stopkan/a12 km4.4 Ahn/an/aNien/an/an/an/a
7 Kugoo Kirin M4 Pro Czarny Kugoo Kirin M4 Pro Czarny
1 opinia
KugooCzarnyDla dorosłych150 kgn/a22,5 kgTak45 km/h10 cali8 h500 WOświetlenie Led, Siedzenie10 stopni75 km18 Ahn/aStop aluminiumn/an/an/an/an/a
8 Xiaomi 3 Lite Czarny Xiaomi 3 Lite Czarny
1 opinia
XiaomiCzarnyDla dorosłychn/aElektryczny, Bębnowy13 kgTak20 km/h8.5"4.5 h250 WOświetlenie, Sygnał dźwiękowy, Tempomat, Wyświetlacz, 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Aplikacja Android/iOS, E-ABS, Inteligentny system zarządzania baterią (BMS), Łatwy mechanizm składania, Rozkładana stopkan/a20 km5.2 Ahn/aAluminiumBrakn/an/an/an/a
9 KuKirin M5 Pro Czarny KuKirin M5 Pro Czarny
1 opinia
KuKirinCzarnyDla dorosłych120 kgTarczowe36,2 kgNie52 km/h11", 10"n/a1000 WSiedzenie15°70 km20Ahn/an/aTakPneumatyczne opony gumowen/an/an/a
10 Megawheels A6 Biały Megawheels A6 Biały
1 opinia
MegawheelsBiałyn/a100 kgBębnowy, Elektryczny15 kgn/a25 km/h9"4 h250 Wn/a15°25 km5.2 AhIPX5Aluminiumn/an/an/an/an/a
11 KuKirin Hulajnoga elektryczna G3 Pro Off-Road Czarna KuKirin Hulajnoga elektryczna G3 Pro Off-Road Czarna
1 opinia
KuKirinczarnyn/a120 kgn/a39.6 kgn/an/a104 h1500 Wn/a65 km/h80 km23.3n/an/an/an/an/an/an/a
12 Halo Knight T107 Pro Czarny Halo Knight T107 Pro Czarny
1 opinia
Halo KnightCzarnyn/a200 kgn/a47 kgTak95 km/h11"n/a6000 Wn/a50 stopni80 km38.4 AhIPX4n/an/an/an/an/an/a
13 BOGIST M5 Elite Electric Scooter 14-inch Tire 500W Motor 48V 13Ah Removable Battery 40~45km Range 40 km/h Max Speed BOGIST M5 Elite Electric Scooter 14-inch Tire 500W Motor 48V 13Ah Removable Battery 40~45km Range 40 km/h Max Speed
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
14 Hulajnoga elektryczna SHARP EM-KS1 Czarny Hulajnoga elektryczna SHARP EM-KS1 Czarny
1 opinia
SharpCzarnyDla dorosłychn/aTarczowy16n/a208.54 - 5350Tempomat, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlaczn/a256.6n/aABS,Aluminium,StalNien/an/an/an/a
15 KuKirin C1 Electric Scooter with Basket 14*2.125in Off-road Pneumatic Tires 350W Motor 25km/h Max Speed 48V 15Ah Battery KuKirin C1 Electric Scooter with Basket 14*2.125in Off-road Pneumatic Tires 350W Motor 25km/h Max Speed 48V 15Ah Battery
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
16 Kugoo Kirin G2 Pro Czarny Kugoo Kirin G2 Pro Czarny
2 opinie
KugooCzarnyn/a130 kgTarczowen/an/a45 km/h9"8 h600 Wn/an/a40 km15 Ahn/an/an/an/an/an/an/a
17 Xiaomi MiJia Electric Scooter PRO2 Black 2022 29216 Xiaomi MiJia Electric Scooter PRO2 Black 2022 29216
1 opinia
Xiaomin/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
18 Denver SEL-65230B Czarny Denver SEL-65230B Czarny
1 opinia
DenverCzarnyDla dorosłych100 kgElektryczny, Nożny10 kgTak20km/h6,5"2-3 h300 WBiegi,Przebyty dystans,Wskaźnik zużycia bateriin/a12 km4 AhIPX4Aluminium + ABSTakn/an/an/an/a
19 Enero Asiento Jr Czarny Enero Asiento Jr Czarny
1 opinia
EneroCzarnyDla dzieci80Bębnowy10.5Brak1186 - 8250KoszykBateria12 km4,4 Ahn/aABS,, Guma,, Stal,, Tworzywo sztuczneNien/a2-kołoweelektryczna79
20 Bird Hulajnoga elektryczna Bird Air Silver 593BAE Srebrna bird_20210407124152 Bird Hulajnoga elektryczna Bird Air Silver 593BAE Srebrna bird_20210407124152
1 opinia
BirdSrebrnyDla dorosłych100Elektryczny,, Nożny13.6n/a2583 - 4250Bluetooth,, Hamulec z automatycznym wyłączeniem silnika,, Możliwość złożenia,, Napęd zabezpieczony blokadą cyfrową,, Oświetlenie LED przód i tył,, Stopień ochrony IP35,, Wskaźnik zużycia baterii,, Wyświetlacz LEDBateria455.2n/aAluminium,, Tworzywo sztuczneNien/an/aelektryczna114.5

Najlepsze produkty: Hulajnoga elektryczna

1. KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy

KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy

Hulajnoga elektryczna o imponujących parametrach to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiego i wydajnego środka transportu. Zdolna udźwignąć obciążenie do 120 kg, jest idealna dla różnych użytkowników.

Po rozłożeniu, hulajnoga osiąga wymiary 1260x605x1300 mm, a po złożeniu zmniejsza się do 1260x605x580 mm, co ułatwia jej przechowywanie i transport. Kierownica o szerokości 25,4 mm zapewnia pewny chwyt, a wysokość ramy wynosząca 230 mm zapewnia wygodne prowadzenie. Pedały o wymiar...


Dane techniczne:

KolorCzarno-pomarańczowy
PrzeznaczenieDla dorosłych
Maksymalna waga użytkownika120 kg
HamulceTarczowy, Elektryczny
Waga31 kg
SkładanieTak
Prędkosc60 km/h
Rozmiar kol [cale]10"
Czas ładowania10-11 h
Moc1000 W
Funkcje dodatkoweOświetlenie LED, Siedzenie
Maksymalny kąt nachylenia30 °
Zasięg na jednym ładowaniu [km]80 km
Pojemność baterii [Ah]20 Ah
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP54

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
800
Składana Terenowa Hulajnoga Elektryczna KuKirin G2 MAX Opony 10x2,75 Cali Silnik Bezszczotkowy 1000W Akumulator 48V 20Ah
Empik.com

Hulajnoga Elektryczna KuKirin G2 MAX 20Ah 1000W + siedzisko


2. KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy

KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy

Ta zaawansowana hulajnoga zapewnia nie tylko wygodę podróżowania, ale także imponujące osiągi, solidną konstrukcję i nowoczesny design.

Hulajnoga G2 Pro 2022 została wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium, co gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Materiał ramy zapewnia stabilność i wygodę podczas jazdy, a jednocześnie ogranicza wagę produktu, co ułatwia przenoszenie i transport.

Waga netto hulajnogi wynosi 26,7 kg, co czyni ją łatwą do obsługi i przechowywania....


Dane techniczne:

KolorCzarno-pomarańczowy
PrzeznaczenieDla dorosłych
Maksymalna waga użytkownika120 kg
HamulceTarczowe
Waga31,6 kg
SkładanieTak
MateriałStop Aluminium
Prędkosc45km/h
Rozmiar kol [cale]9"
Czas ładowania8 h
Moc600 W
Funkcje dodatkoweSiedzenie, Oświetlenie LED, Wyświetlacz LCD
Maksymalny kąt nachylenia20°
Zasięg na jednym ładowaniu [km]55 km
Pojemność baterii [Ah]15 Ah
AmortyzacjaTak
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP54

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
800
Hulajnoga elektryczna KuKirin G2 PRO Wersja Ulepszona 2022 - Silnik 600W 15Ah Opony 9 Cali 45km/h – Czarna Pomarańczowa


3. Spokey, SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO

Spokey,  SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO
Hulajnoga elektryczna dziecięca Spokey MIZZARO: rozwija prędkość aż do 12 km/h* oraz pozwala na przejechanie do 8-9 km z w pełni naładowaną baterią, jest bardzo kompaktowa, możesz zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie, także dzięki łatwemu systemowi składania, posiada wygodny system zwiększania prędkości i kontroli nad przyspieszeniem za pomocą manetki, dla pełni komfortu i bezpieczeństwa użytkowania została wyposażona w dzwonek, tylny hamulec bębnowy, stopkę oraz oświetlenie. MIZZARO to hulaj...

Dane techniczne:

KolorCzarno-zielony
PrzeznaczenieDla dzieci
HamulceBrak
Waga11
MateriałStal,Tworzywo sztuczne
Prędkosc12
AmortyzacjaNie
Rozmiar kol [cale]6
Czas ładowania6
Moc120
Funkcje dodatkoweAntypoślizgowy podest,Manetka prędkości w rączce,Rozkładana stopka,Światła odblaskowe,Szybki układ składania i rozkładania
Zasięg na jednym ładowaniu [km]9
Pojemność baterii [Ah]4.5

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Spokey, SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO
Mediaexpert.pl
Ocena:
4.5/5.0
Ilość opinii:
11299
Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mizzaro Czarno-zielony | Bezpłatny transport
Avans.pl
Ocena:
3.8/5.0
Ilość opinii:
4168
Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mizzaro Czarno-zielony | Bezpłatny transport
ELECTRO.pl
Ocena:
4.1/5.0
Ilość opinii:
74162
Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mizzaro Czarno-zielony | Bezpłatny transport


Najtańsze produkty: Hulajnoga elektryczna

1. Spokey, SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO

Spokey,  SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO
Hulajnoga elektryczna dziecięca Spokey MIZZARO: rozwija prędkość aż do 12 km/h* oraz pozwala na przejechanie do 8-9 km z w pełni naładowaną baterią, jest bardzo kompaktowa, możesz zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie, także dzięki łatwemu systemowi składania, posiada wygodny system zwiększania prędkości i kontroli nad przyspieszeniem za pomocą manetki, dla pełni komfortu i bezpieczeństwa użytkowania została wyposażona w dzwonek, tylny hamulec bębnowy, stopkę oraz oświetlenie. MIZZARO to hulaj...

Dane techniczne:

KolorCzarno-zielony
PrzeznaczenieDla dzieci
HamulceBrak
Waga11
MateriałStal,Tworzywo sztuczne
Prędkosc12
AmortyzacjaNie
Rozmiar kol [cale]6
Czas ładowania6
Moc120
Funkcje dodatkoweAntypoślizgowy podest,Manetka prędkości w rączce,Rozkładana stopka,Światła odblaskowe,Szybki układ składania i rozkładania
Zasięg na jednym ładowaniu [km]9
Pojemność baterii [Ah]4.5

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Spokey, SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO
Mediaexpert.pl
Ocena:
4.5/5.0
Ilość opinii:
11299
Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mizzaro Czarno-zielony | Bezpłatny transport
Avans.pl
Ocena:
3.8/5.0
Ilość opinii:
4168
Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mizzaro Czarno-zielony | Bezpłatny transport
ELECTRO.pl
Ocena:
4.1/5.0
Ilość opinii:
74162
Hulajnoga elektryczna SPOKEY Mizzaro Czarno-zielony | Bezpłatny transport


2. Enero Asiento JR Jasnoniebieski

Enero Asiento JR Jasnoniebieski
Hulajnoga elektryczna z siedziskiem od Enero 250 W to pojazd wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, łatwy w obsłudze i niewymagający żadnych specjalnych umiejętności. Producent dołożył wszelkich starań, abyś po jej zakupie dołączył do grona jego wielu zadowolonych klientów.

Dane techniczne:

KolorJasnoniebieski
PrzeznaczenieDla dzieci
Waga10,5 kg
HamulceBębnowy
Prędkosc11 km/h
AmortyzacjaNie
Rozmiar kol [cale]8"
Moc250 W
Funkcje dodatkoweSygnał dźwiękowy, Oświetlenie, Koszyk, Siedzenie, Rozkładana stopka
Zasięg na jednym ładowaniu [km]12 km
Pojemność baterii [Ah]4.4 Ah

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Auchan

Enero - Hulajnoga elektryczna z siedziskiem 250W ASIENTO JR niebieska


3. Enero Asiento Jr Czarny

Enero Asiento Jr Czarny

Hulajnoga elektryczna to idealny wybór dla dzieci, którzy chcą cieszyć się mobilnością i zabawą na świeżym powietrzu. Hulajnoga posiada 8-calowe koła, które zapewniają stabilność i komfort jazdy.

Maksymalna prędkość wynosi 11 km/h, co jest odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Moc silnika o wartości 250 W zapewnia wystarczającą siłę napędową do poruszania się po różnych powierzchniach.

Czas ładowania akumulatora wynosi od 6 do 8 godzin, co pozwala na szybkie przygotowanie hulajnogi do kolejn...


Dane techniczne:

Liczba kół2-kołowe
KolorCzarny
PrzeznaczenieDla dzieci
Typelektryczna
Maksymalna waga użytkownika80
HamulceBębnowy
Odzyskiwanie energii79
Waga10.5
SkładanieBrak
HamulceBębnowy
MateriałABS,, Guma,, Stal,, Tworzywo sztuczne
Prędkosc11
AmortyzacjaNie
Rozmiar kol [cale]8
Czas ładowania6 - 8
Moc250
Funkcje dodatkoweKoszyk
Maksymalny kąt nachyleniaBateria
Zasięg na jednym ładowaniu [km]12 km
Pojemność baterii [Ah]4,4 Ah

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Empik.com

Hulajnoga elektryczna z siedziskiem Enero 250W koło 8 cali
Auchan

Enero - Hulajnoga elektryczna z siedziskiem 250W ASIENTO JR czarna


Porównanie TOP 3

KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy Spokey,  SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO Spokey, SPOKEY MIZZARO - hulajnoga elektryczna jr., MIZZARO
Cena
ProducentKuKirinKuKirinSpokey
KolorCzarno-pomarańczowyCzarno-pomarańczowyCzarno-zielony
PrzeznaczenieDla dorosłychDla dorosłychDla dzieci
Maksymalna waga użytkownika120 kg120 kgn/a
HamulceTarczowy, ElektrycznyTarczoweBrak
Waga31 kg31,6 kg11
SkładanieTakTakn/a
Prędkosc60 km/h45km/h12
Rozmiar kol [cale]10"9"6
Czas ładowania10-11 h8 h6
Moc1000 W600 W120
Funkcje dodatkoweOświetlenie LED, SiedzenieSiedzenie, Oświetlenie LED, Wyświetlacz LCDAntypoślizgowy podest,Manetka prędkości w rączce,Rozkładana stopka,Światła odblaskowe,Szybki układ składania i rozkładania
Maksymalny kąt nachylenia30 °20°n/a
Zasięg na jednym ładowaniu [km]80 km55 km9
Pojemność baterii [Ah]20 Ah15 Ah4.5
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP54IP54n/a
Materiałn/aStop AluminiumStal,Tworzywo sztuczne
Amortyzacjan/aTakNie

Ile kosztuje hulajnoga elektryczna?

Niewątpliwie, posiadany budżet jest istotnym czynnikiem, który określa docelowy wybór hulajnogi. Na rynku jest naprawdę wiele modeli, w różnych wariantach cenowych. Dobra hulajnoga elektryczna może kosztować od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Mając do dyspozycji 100 złotych, można kupić całkiem solidną i wygodną hulajnogę elektryczną do miasta. Co prawda za tę cenę nie otrzyma się gwarancji najwyższego zasięgu i najbardziej wydajnej baterii, ale jeśli urządzenie ma służyć wyłącznie do przejazdu z punktu A do punktu B, hulajnoga elektryczna do 1000 złotych będzie całkiem rozsądnym, ekonomicznym wyborem. Przy wyborze warto sprawdzić wyżej opisane parametry i dopasować je do posiadanego budżetu i indywidualnych potrzeb.

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł Razor Skuter Elektryczny E300S Z Rozszerzeniem Siedziska, Szary (13173815)

➾Szczegóły TOP1: Razor Skuter Elektryczny E300S Z Rozszerzeniem Siedziska, Szary (13173815)

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł

Za 2000 złotych można już kupić najnowocześniejszą, wyposażoną w elektroniczny wyświetlacz, ledowe światła i inne dodatkowe akcesoria ułatwiające jazdę. W tym przedziale cenowym można wybierać spośród modeli dwuosobowych i wyczynowych, a także znaleźć profesjonalny środek lokomocji, jakim jest hulajnoga elektryczna terenowa, wyposażona w mocny silnik, szerokie i trwałe opony, dobrą amortyzację, mocny silnik i trwałą baterię. Osoby, które oczekują od hulajnogi „czegoś więcej” – mogą celować w urządzenia z tego przedziału cenowego.

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł Hulajnoga elektryczna XIAOMI Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen) Czarny | Bezpłatny transport

➾Szczegóły TOP1: Hulajnoga elektryczna XIAOMI Electric Scooter 4 Pro (2nd Gen) Czarny | Bezpłatny transport

Hulajnogi elektryczne coraz częściej pojawiają się na ulicach miast. Są mniejsze od rowerów, wydajniejsze od skuterów i stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które dotąd poruszały się komunikacją miejską po zakorkowanych ulicach lub miały do pokonania pieszo dość duży odcinek. Co prawda hulajnoga elektryczna nie wpływa na poprawę kondycji fizycznej, ale stanowi doskonały powód do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Hulajnoga elektryczna - Opinie i komentarze (28)

Reply