Hulajnoga elektryczna - Ranking i opinie

Hulajnogi elektryczne w ciągu ostatnich kilku miesięcy stały się jedną z najlepszych metod transportu zarówno w dużych metropoliach, jak i małych miejscowościach. Hulajnoga elektryczna dla dorosłych stanowi doskonały sposób na ominięcie korków i dotarcie do pracy na czas. Z kolei hulajnoga elektryczna dla dzieci to świetna rozrywka i pretekst do spędzenia czasu na świeżym powietrzu – z dala od ekranów komputerów i tabletów. Na rynku jest dostępnych wiele modeli hulajnóg napędzanych elektrycznie – jaka hulajnoga będzie najlepsza? Na co zwracać uwagę przy jej wyborze?

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną?

Dobra hulajnoga elektryczna do miasta to doskonała alternatywa między skuterem a tradycyjną hulajnogą. Hulajnogi elektryczne są niewielkie i bardzo proste w obsłudze. Co więcej, oprócz przestrzegania zasad bezpieczeństwa, podczas jazdy nie trzeba kierować się przepisami ruchu drogowego. Najlepsza hulajnoga z napędem pozwala zaoszczędzić czas i nie przysparza problemów z parkowaniem. W zależności od wyboru modelu –  hulajnogi elektryczne praktycznie wcale nie zajmują przestrzeni, co sprawia, że ich parkowanie i przechowywanie nie stanowi żadnego problemu. Osoby, którym zależy na nieograniczonej mobilności i pokonywaniu większych odcinków w szybki i komfortowy sposób, mogą rozważyć zakup hulajnogi elektrycznej, dzięki której nie tylko nie przyczynią się do szkodliwej dla środowiska emisji spalin, ale również dotrą w wybrane miejsce na czas, bez jakiegokolwiek wysiłku. Hulajnoga elektryczna do miasta stała się bardzo popularnym narzędziem transportu – wiele firm oferuje możliwość wypożyczenia hulajnogi za określoną opłatą. Korzystanie z takiego rozwiązania jest opłacalne, ale osoby planujące regularne poruszanie się po mieście hulajnogą, powinny rozważyć zakup własnej – z perspektywy czasu to najekonomiczniejsze rozwiązanie.

Jaka hulajnoga elektryczna jest najlepsza?

Istnieje kilka kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie hulajnogi elektrycznej. Inne parametry, będą wymagane w przypadku hulajnogi elektrycznej dla dorosłych, inne podczas zakupu hulajnogi elektrycznej dla dzieci. Oto najważniejsze, jakie należy wziąć pod uwagę jeszcze przed weryfikacją ofert i docelowym zakupem hulajnogi: zasięg, waga użytkownika, rodzaj nawierzchni, przenośność, warunki atmosferyczne, budżet itp.

Zasięg

Zasięg hulajnogi elektrycznej jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Zasięg to parametr nawiązujący do tego, jak daleko można się wybrać hulajnogą, czyli jaki odcinek trasy wytrzyma w pełni naładowany akumulator. Większość modeli ma średni zasięg wynoszący około 13 kilometrów. Oczywiście ta wartość jest określona warunkami atmosferycznymi i rodzajem nawierzchni, po której porusza się kierowca. Hulajnoga do miasta, która zazwyczaj ma pod kołami gładką nawierzchnię będzie miała najwięcej szans na osiągnięcie maksymalnego zasięgu podanego przez producenta. Na zasięg hulajnogi, poza nawierzchnią, mają wpływ również inne czynniki, takie jak np. waga użytkownika, rodzaj opon. Jeśli kierowca ma większą masę ciała, hulajnoga uzyska mniejszy zasięg. Jeśli nawierzchnia jest trudna, hulajnoga elektryczna również nie podjedzie tak daleko, jak zakłada jej producent. Co ciekawe, temperatura otoczenia również wpływa na działanie akumulatora. Przed każdą jazdą na hulajnodze elektrycznej warto przewidzieć, ile kilometrów będzie do pokonania i sprawdzić teren. Wtedy można uzyskać pewność, że zasięg urządzenia będzie wystarczający. Oczywiście w przypadku poruszania się po mieście, kwestia ukształtowania terenu nie jest już tak istotna i można ominąć takie przygotowania i po prostu cieszyć się z jazdy i omijania korków.

Waga kierowcy

Jednym z kolejnych czynników, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej hulajnogi elektrycznej, jest waga kierowcy. Masa ciała kierowcy ma znaczący wpływ na zasięg hulajnogi. Przed zakupem warto sprawdzić specyfikację poszczególnych modeli i dopasować wytrzymałość hulajnogi do własnego ciężaru. Kierowcy o wadze około 80 kg mogą z łatwością jeździć na dowolnej hulajnodze. Osoby, których masa ciała mieści się w przedziale 80 -120 kg, powinny stawiać na hulajnogę elektryczną dla dorosłych o większej mocy. Kierowcy, których ciężar ciała przekracza 120 kg, mają już niestety ograniczoną ilość modeli do wyboru.

Infrastruktura

Kupując dobrą hulajnogę elektryczną, należy wziąć pod uwagę nawierzchnię, po której najczęściej będzie się poruszać. Jeśli hulajnoga ma często przemierzać długie trasy – trzeba kupić model o dużej mocy akumulatora. Z drugiej strony, jeśli mieszka się w regionie, w którym powierzchnia jest płaska, a ruch uliczny jest płynny, można kupić dowolną hulajnogę, która odpowiada indywidualnym potrzebom.

Waga hulajnogi elektrycznej

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych stała się bardzo popularnym narzędziem transportu, między innymi z uwagi na swoją wysoką mobilność i małą wagę. Najlepsza hulajnoga do miasta jest zazwyczaj mała i łatwa w prowadzeniu. Jednak niektóre modele są cięższe od innych i nie są tak proste do przenoszenia. Średnia waga hulajnogi elektrycznej waha się od 8 do nawet 45 kilogramów (hulajnoga elektryczna terenowa, hulajnoga elektryczna z siodełkiem). Z uwagi na tak duży rozstrzał ciężaru, oczywistym staje się fakt, że nie każdy może korzystać z cięższych modeli. Dobra hulajnoga elektryczna dla dzieci jest mniejsza i znacznie lżejsza (od około 5 do 8 kg).

Temperatura otoczenia/klimat

Przy wyborze hulajnogi elektrycznej należy również wziąć pod uwagę klimat, w którym się mieszka. W Polsce nie jest możliwe korzystanie z hulajnogi przez cały rok. Osoby mieszkające za granicą, które znajdują się w ciepłej i słonecznej szerokości geograficznej, mogą cieszyć się z jazdy przez cały rok i nie muszą martwić się ograniczeniem zasięgu hulajnogi. Zasięg hulajnogi zmniejsza się w okresach upałów i bardzo niskich temperatur. Nie zaleca się również podróżowania hulajnogą podczas bardzo obfitych opadów. Na szczęście większość silników jest starannie chroniona obudową i niewielki deszcz raczej im nie zaszkodzi, jeśli jednak woda przedostanie się bezpośrednio do silnika, istnieje prawdopodobieństwo, że hulajnoga ulegnie awarii. Takie uszkodzenia nie są objęte gwarancją.

Wydajność baterii

Większość producentów podaje rozmiar baterii hulajnogi eklektycznej w Ah (amperogodzinach). Niestety główny problem polega na tym, że ta informacja jest tak naprawdę bezcelowa, chyba że podane je jest również napięcie nominalne zestawu akumulatorów. Aby uzyskać najbardziej wymierny wynik, należy pomnożyć te dwie wartości razem, aby uzyskać pojemność watogodzin (Wh = Ah x wolty). Im wyższa ta wartość, tym dłuższe działanie baterii hulajnogi.

Prędkość

Tradycyjna hulajnoga elektryczna do miasta rozwija średnią prędkość wynoszącą około 20 km/h. W praktyce, podczas poruszania się np. po chodnikach – ciężko rozwinąć tak wysoką prędkość przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Hulajnoga elektryczna terenowa, na dużych kołach i ze specjalnie zaprojektowanym zawieszeniem ma większa szanse na osiąganie nawet powyżej 55 km/h.

Wygoda

Hulajnoga elektryczna bez zawieszenia lub opon pneumatycznych będzie bardzo niekomfortowa podczas jazdy. Każda mała nierówność podłoża i lekki wybój będzie przenoszony na kierownicę i platformę stojącą, co sprawi, że jazda nawet na niewielkim odcinku nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Osoby ceniące wygodę, często wybierają model, jakim jest hulajnoga elektryczna z siedziskiem, która gwarantuje komfort podobny do jazdy na skuterze.

Rodzaje hulajnóg elektrycznych

Wraz z popularyzacją tego środka transportu, na rynku zaczęły się pojawiać coraz to nowsze modele. Oprócz tradycyjnej hulajnogi elektrycznej służącej na dojazdy do pracy można wyróżnić również hulajnogi elektryczne z siodełkiem, hulajnogi elektryczne dwuosobowe i hulajnogi wyczynowe – do zadań specjalnych. Występują one w różnych kształtach i rozmiarach. Kupując hulajnogę, dobranie odpowiednich wymiarów do budowy ciała ma kluczowe znaczenie, jeśli chce się uzyskać maksymalny komfort.

  • Hulajnoga elektryczna z siodełkiem — Osoby, które cenią sobie maksymalny komfort i szukają alternatywy pomiędzy tradycyjną hulajnogą a rowerem elektrycznym/skuterem, mogą postawić na model, jakim jest hulajnoga elektryczna z siodełkiem. Zaleta takiej hulajnogi jest to, że w zależności od sytuacji można na niej stać, lub siedzieć. Wysokość siodełka, podobnie jak długość kierownicy są regulowane – oznacza to, że każdy może dopasować najwygodniejszą dla siebie pozycję podczas jazdy. Hulajnoga elektryczna z siodełkiem to dobre rozwiązanie dla osób starszych i tych, którzy planują regularne, dłuższe trasy.
  • Bezpieczna hulajnoga elektryczna — Chociaż hulajnogi elektryczne są ogólnie bezpieczne w porównaniu z innymi rodzajami transportu, nadal lepiej jest uwzględnić bezpieczeństwo na liście. Podczas sprawdzania bezpieczeństwa hulajnogi należy wziąć pod uwagę trzy kwestie — hamowanie, ograniczenie masy ciała i światła. Hulajnoga elektryczna z niesamowitymi funkcjami jest wyposażona w hamulce, dodatkowe światła.
  • Hulajnoga elektryczna dwuosobowa — Na rynku można znaleźć modele pod nazwą „hulajnoga elektryczna dwuosobowa”, ale w wyglądzie i funkcjonalności zdecydowanie bardziej przypominają one skuter. Hulajnoga elektryczna dwuosobowa, w przeciwieństwie do tradycyjnego skutera zasilana jest energią elektryczną. Ma wyznaczone stanowisko dla kierowcy i miejsce siedzące dla pasażera. Są one w stanie znieść znacznie większe obciążenie niż tradycyjna hulajnoga i nie wymagają specjalnych uprawnień do poruszania się po drodze. To świetne rozwiązanie dla osób starszych.
  • Hulajnoga elektryczna do jazdy w terenie/wyczynowa – jest zwykle trwalsza i wyposażona w specjalne opony. Dla osób podróżujących w terenie szersze opony będą doskonałe. Hulajnoga wyczynowa jest również bardziej zwrotna i ma nieco mocniejszy silnik, rozwija większe prędkości (nawet do 50 km/h).

Ranking TOP 20

Lp.ZdjęcieNazwaCenaOpinieProducentKolorPrzeznaczenieMaksymalna waga użytkownikaHamulceWagaSkładaniePrędkoscRozmiar kol [cale]Czas ładowaniaMocFunkcje dodatkoweMaksymalny kąt nachyleniaZasięg na jednym ładowaniu [km]Pojemność baterii [Ah]Standard pyłoszczelności / wodoodpornościMateriałAmortyzacjaRodzaj kolTypLiczba kółOdzyskiwanie energii
1 KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy
1 opinia
KuKirinCzarno-pomarańczowyDla dorosłych120 kgTarczowy, Elektryczny31 kgTak60 km/h10"10-11 h1000 WOświetlenie LED, Siedzenie30 °80 km20 AhIP54n/an/an/an/an/an/a
2 KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy
1 opinia
KuKirinCzarno-pomarańczowyDla dorosłych120 kgTarczowe31,6 kgTak45km/h9"8 h600 WSiedzenie, Oświetlenie LED, Wyświetlacz LCD20°55 km15 AhIP54Stop AluminiumTakn/an/an/an/a
3 BOGIST M5 Pro Czarny BOGIST M5 Pro Czarny
1 opinia
BOGISTCzarnyDla dorosłychn/aTarczowen/an/a40 km/h12"n/a500 WSiedzenie, Bagażnikn/a40 kmn/an/an/an/an/an/an/an/a
4 KuKirin M5 Pro Czarny KuKirin M5 Pro Czarny
1 opinia
KuKirinCzarnyDla dorosłych120 kgTarczowe36,2 kgNie52 km/h11", 10"n/a1000 WSiedzenie15°70 km20Ahn/an/aTakPneumatyczne opony gumowen/an/an/a
5 KuKirin Hulajnoga elektryczna G3 Pro Off-Road Czarna KuKirin Hulajnoga elektryczna G3 Pro Off-Road Czarna
1 opinia
KuKirinczarnyn/a120 kgn/a39.6 kgn/an/a104 h1500 Wn/a65 km/h80 km23.3n/an/an/an/an/an/an/a
6 iENYRID ES20 Czarny iENYRID ES20 Czarny
1 opinia
iENYRIDCzarnyn/a150 kgn/a43,2 kgTak55 km/h11"6-8 h2400 WZ siedzeniemn/a60 km20 Ahn/aAluminiumn/an/an/an/an/a
7 Halo Knight T107Max Czarny Halo Knight T107Max Czarny
1 opinia
Halo KnightCzarnyn/a200 kgHydrauliczne68 kgn/a120 km/h14"10 h8000 Wn/a50 stopni125 km50AhIPX4Aluminiumn/an/an/an/an/a
8 Geekbuying G63 Czarny Geekbuying G63 Czarny
1 opinia
GeekbuyingCzarnyn/a130 kgn/a32,5 kgTak50 km/h11"8-9 h1200 Wn/a15°50 km15 Ahn/aAluminiumn/an/an/an/an/a
9 Gogotops GS8 Czarno-niebieski Gogotops GS8 Czarno-niebieski
1 opinia
GogotopsCzarno-niebieskiDla dorosłych200 kgn/a48 kgTak80 km/h10"8-10 h6000 Wn/a45 stopni80 km38.4 Ahn/aAluminiumn/an/an/an/an/a
10 ARWIBON Q06 Pro Electric Scooter 11 inch Off-road Tire 60V 2800W Dual Motor 55-75km/h Max Speed 27Ah Battery 50-70kmRang ARWIBON Q06 Pro Electric Scooter 11 inch Off-road Tire 60V 2800W Dual Motor 55-75km/h Max Speed 27Ah Battery 50-70kmRang
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
11 KuKirin S3 Pro Czarny KuKirin S3 Pro Czarny
1 opinia
KuKirinCzarnyn/a120 kgn/a12 kgTak25 km/h8"n/a250 WOświetlenie15 stopni30 km7,5 Ahn/an/an/an/an/an/an/a
12 Kugoo Kirin S1 Czarny Kugoo Kirin S1 Czarny
1 opinia
KugooCzarnyn/a120 kgElektroniczny, Mechaniczny17,4 kgTak30 km/h8"4 - 5 h350 Wn/a15°30 km7,5 AhIP45n/an/an/an/an/an/a
13 Kugoo Kirin M4 Czarno-czerwony Kugoo Kirin M4 Czarno-czerwony
1 opinia
KugooCzarno-czerwonyDla dorosłychn/an/a23,2 kgTak45 km/h10 cali6 h500 WSiedzenie,15 stopni45 km10AhIPX4n/an/an/an/an/an/a
14 Hulajnoga Elektryczna KuKirin G3 PRO 2x1200W 23Ah Hulajnoga Elektryczna KuKirin G3 PRO 2x1200W 23Ah
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
15 Kugoo G-Booster Czarny Kugoo G-Booster Czarny
1 opinia
Kugooczarnydla dorosłych120 kgręczny30 kgTak55 km/h10"10 h1600 Wn/a35 stopni85 km23 Ahn/aStop aluminiumn/an/aelektrycznan/an/a
16 T1 Electric Scooter 8.5in Tire 36V 350W Motor 25-35km/h Max Speed 10.4Ah Battery 25km-35km Range 120kg Load APP T1 Electric Scooter 8.5in Tire 36V 350W Motor 25-35km/h Max Speed 10.4Ah Battery 25km-35km Range 120kg Load APP
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
17 BOGIST C1 Pro Czarno-czerwony BOGIST C1 Pro Czarno-czerwony
1 opinia
BOGISTCzarno-czerwonyn/an/aBębnowy, Tarczowyn/aTak25 km/h10"7 h500 WSiedzenie20 stopni45 km13 Ahn/an/aTakn/an/an/an/a
18 Joyor S5 Czarny Joyor S5 Czarny
1 opinia
JoyorCzarnyn/a120 kgn/a22,1 kgTak25 km/h10"n/a600 WWyświetlacz, Oświetlenien/a55 km13 Ahn/aAluminiumn/an/an/an/an/a
19 BOGIST M5 Elite Electric Scooter 14-inch Tire 500W Motor 48V 13Ah Removable Battery 40~45km Range 40 km/h Max Speed BOGIST M5 Elite Electric Scooter 14-inch Tire 500W Motor 48V 13Ah Removable Battery 40~45km Range 40 km/h Max Speed
1 opinia
n/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/an/a
20 Enero Asiento Jr Czarny Enero Asiento Jr Czarny
1 opinia
EneroCzarnyDla dzieci80Bębnowy10.5Brak1186 - 8250KoszykBateria12 km4,4 Ahn/aABS,, Guma,, Stal,, Tworzywo sztuczneNien/aelektryczna2-kołowe79

Najlepsze produkty: Hulajnoga elektryczna

1. KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy

KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy

Hulajnoga elektryczna o imponujących parametrach to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiego i wydajnego środka transportu. Zdolna udźwignąć obciążenie do 120 kg, jest idealna dla różnych użytkowników.

Po rozłożeniu, hulajnoga osiąga wymiary 1260x605x1300 mm, a po złożeniu zmniejsza się do 1260x605x580 mm, co ułatwia jej przechowywanie i transport. Kierownica o szerokości 25,4 mm zapewnia pewny chwyt, a wysokość ramy wynosząca 230 mm zapewnia wygodne prowadzenie. Pedały o wymiar...


Dane techniczne:

KolorCzarno-pomarańczowy
PrzeznaczenieDla dorosłych
Maksymalna waga użytkownika120 kg
HamulceTarczowy, Elektryczny
Waga31 kg
SkładanieTak
Prędkosc60 km/h
Rozmiar kol [cale]10"
Czas ładowania10-11 h
Moc1000 W
Funkcje dodatkoweOświetlenie LED, Siedzenie
Maksymalny kąt nachylenia30 °
Zasięg na jednym ładowaniu [km]80 km
Pojemność baterii [Ah]20 Ah
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP54

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
732
Składana Terenowa Hulajnoga Elektryczna KuKirin G2 MAX Opony 10x2,75 Cali Silnik Bezszczotkowy 1000W Akumulator 48V 20Ah
Empik.com

Hulajnoga Elektryczna KuKirin G2 MAX 20Ah 1000W + siedzisko


2. KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy

KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy

Ta zaawansowana hulajnoga zapewnia nie tylko wygodę podróżowania, ale także imponujące osiągi, solidną konstrukcję i nowoczesny design.

Hulajnoga G2 Pro 2022 została wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium, co gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Materiał ramy zapewnia stabilność i wygodę podczas jazdy, a jednocześnie ogranicza wagę produktu, co ułatwia przenoszenie i transport.

Waga netto hulajnogi wynosi 26,7 kg, co czyni ją łatwą do obsługi i przechowywania....


Dane techniczne:

KolorCzarno-pomarańczowy
PrzeznaczenieDla dorosłych
Maksymalna waga użytkownika120 kg
HamulceTarczowe
Waga31,6 kg
SkładanieTak
MateriałStop Aluminium
Prędkosc45km/h
Rozmiar kol [cale]9"
Czas ładowania8 h
Moc600 W
Funkcje dodatkoweSiedzenie, Oświetlenie LED, Wyświetlacz LCD
Maksymalny kąt nachylenia20°
Zasięg na jednym ładowaniu [km]55 km
Pojemność baterii [Ah]15 Ah
AmortyzacjaTak
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP54

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
732
Hulajnoga elektryczna KuKirin G2 PRO Wersja Ulepszona 2022 - Silnik 600W 15Ah Opony 9 Cali 45km/h – Czarna Pomarańczowa


3. BOGIST M5 Pro Czarny

BOGIST M5 Pro Czarny

Highlights

SIT AND RIDE
PU leather seat and wide deck make for plenty of foot room and a stylish ride.

Conquer Tough Terrain
Air-filled 12" pneumatic tires provide a smoother, safer ride on uneven terrain.

Smart BMS Disc Brake
Provide precise control and enable the scooter to halt in time in emergency to avoid danger.

CARGO CARRIER
Tote your groceries, books, or bags with the handy luggage basket.

FAST AND POWERFUL
A powerful 500W motor provides an up to 40KM/H max speed and an up to 40km rang...


Dane techniczne:

KolorCzarny
PrzeznaczenieDla dorosłych
HamulceTarczowe
Prędkosc40 km/h
Rozmiar kol [cale]12"
Moc500 W
Funkcje dodatkoweSiedzenie, Bagażnik
Zasięg na jednym ładowaniu [km]40 km

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
732
Hulajnoga elektryczna BOGIST M5 Pro Wersja 2023 Zmodernizowane amortyzatory przednie - 500W, z siedzeniem i nośnikiem ładunku


Najtańsze produkty: Hulajnoga elektryczna

1. KuKirin S3 Pro Czarny

KuKirin S3 Pro Czarny

Highlights

250W Rated Motor
KuKirin S3 Pro installs a 250W motor, maximum rotate speed is 714 RPM, maximum total force is 17N.m, and climbing ability is 15 degree.
36V 7.5Ah Lithium Battery
It has larger advantage to reduce the electric scooter’s weight, more lightweight, more economical. Maximum mileage can up to 30KM, it improves 50% compared with the normal battery.
Anti-shock Absorption Ability
Built-in front shock absorption rear spring shock absorption double shock absorption system, it can...


Dane techniczne:

KolorCzarny
Maksymalna waga użytkownika120 kg
Waga12 kg
SkładanieTak
Prędkosc25 km/h
Rozmiar kol [cale]8"
Moc250 W
Funkcje dodatkoweOświetlenie
Maksymalny kąt nachylenia15 stopni
Zasięg na jednym ładowaniu [km]30 km
Pojemność baterii [Ah]7,5 Ah

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
732
Składana Hulajnoga Elektryczna KuKirin S3 Pro, Opona o Strukturze Plastra Miodu 8 Cali, Silnik 250W, Prędkość Maks. 25km/h


2. Kugoo Kirin S1 Czarny

Kugoo Kirin S1 Czarny
Charakterystyka

Odporne na Eksplozje 8-calowe Opony Bezdętkowe o Strukturze Plastra Miodu

Mocna przyczepność, odporność na ścieranie i bezpieczeństwo. Nadają się na drogi różnego rodzaju.

3 Tryby Prędkości

Prędkość kontrolujesz za pomocą jednego przycisku według różnych warunków na nawierzchni drogowej, co czyni jazdę bardziej komfortową i bezpieczniejszą.

Bateria 7,5Ah

Większa wytrzymałość dzięki baterii o pojemności 7,5Ah.

Silnik 350W

Wysoka moc i większy zasięg: silnik 350W, zasięg maks...


Dane techniczne:

KolorCzarny
Maksymalna waga użytkownika120 kg
HamulceElektroniczny, Mechaniczny
Waga17,4 kg
SkładanieTak
Prędkosc30 km/h
Rozmiar kol [cale]8"
Czas ładowania4 - 5 h
Moc350 W
Maksymalny kąt nachylenia15°
Zasięg na jednym ładowaniu [km]30 km
Pojemność baterii [Ah]7,5 Ah
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP45

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
732
Hulajnoga Elektryczna KuKirin S1 Pro 2023 - 350W 7,5Ah 8'' 30km/h 30KM Napęd na tylne koło - czarna


3. T1 Electric Scooter 8.5in Tire 36V 350W Motor 25-35km/h Max Speed 10.4Ah Battery 25km-35km Range 120kg Load APP

T1 Electric Scooter 8.5in Tire 36V 350W Motor 25-35km/h Max Speed 10.4Ah Battery 25km-35km Range 120kg Load APP
Highlights

3 Modes

Electric Mode: the throttle is engaged and the motor provides power and propels you and the scooter forward, makes you enjoy a “free” ride!
Turbo Mode: set the scooter to accelerate quickly and cruise nicely along as well. 
Eco Mode: just like riding a traditional non-electric scooter.

Long Battery Life

36V 10.4Ah battery powers up to 25-35km cruising range.

Brake System

Front electric brake rear mechanical brake help to hold the scooter stationary in time and avoid danger.

...

Gdzie kupić:

SklepNazwaCena
Geekbuying.pl
Ocena:
4.7/5.0
Ilość opinii:
732
T1 Electric Scooter 8.5in Tire 36V 350W Motor 25-35km/h Max Speed 10.4Ah Battery 25km-35km Range 120kg Load APP


Porównanie TOP 3

KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Max Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy KuKirin G2 Pro 2022 Czarno-pomarańczowy BOGIST M5 Pro Czarny BOGIST M5 Pro Czarny
Cena
ProducentKuKirinKuKirinBOGIST
KolorCzarno-pomarańczowyCzarno-pomarańczowyCzarny
PrzeznaczenieDla dorosłychDla dorosłychDla dorosłych
Maksymalna waga użytkownika120 kg120 kgn/a
HamulceTarczowy, ElektrycznyTarczoweTarczowe
Waga31 kg31,6 kgn/a
SkładanieTakTakn/a
Prędkosc60 km/h45km/h40 km/h
Rozmiar kol [cale]10"9"12"
Czas ładowania10-11 h8 hn/a
Moc1000 W600 W500 W
Funkcje dodatkoweOświetlenie LED, SiedzenieSiedzenie, Oświetlenie LED, Wyświetlacz LCDSiedzenie, Bagażnik
Maksymalny kąt nachylenia30 °20°n/a
Zasięg na jednym ładowaniu [km]80 km55 km40 km
Pojemność baterii [Ah]20 Ah15 Ahn/a
Standard pyłoszczelności / wodoodpornościIP54IP54n/a
Materiałn/aStop Aluminiumn/a
Amortyzacjan/aTakn/a

Ile kosztuje hulajnoga elektryczna?

Niewątpliwie, posiadany budżet jest istotnym czynnikiem, który określa docelowy wybór hulajnogi. Na rynku jest naprawdę wiele modeli, w różnych wariantach cenowych. Dobra hulajnoga elektryczna może kosztować od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Mając do dyspozycji 100 złotych, można kupić całkiem solidną i wygodną hulajnogę elektryczną do miasta. Co prawda za tę cenę nie otrzyma się gwarancji najwyższego zasięgu i najbardziej wydajnej baterii, ale jeśli urządzenie ma służyć wyłącznie do przejazdu z punktu A do punktu B, hulajnoga elektryczna do 1000 złotych będzie całkiem rozsądnym, ekonomicznym wyborem. Przy wyborze warto sprawdzić wyżej opisane parametry i dopasować je do posiadanego budżetu i indywidualnych potrzeb.

RankingHulajnoga elektryczna do 1000 złProducentCena
1KuKirin S3 Pro CzarnyKuKirinAktualna Cena
2Kugoo Kirin S1 CzarnyKugooAktualna Cena
3T1 Electric Scooter 8.5in Tire 36V 350W Motor 25-35km/h Max Speed 10.4Ah Battery 25km-35km Range 120kg Load APPAktualna Cena
4Motus Scooty 10 Lite Turkusowy 2023MotusAktualna Cena
5KUGOO S1 Pro czarnyKugooAktualna Cena
Hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Hulajnoga elektryczna do 1000 zł KuKirin S3 Pro Czarny

➾Szczegóły TOP1: KuKirin S3 Pro Czarny

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł

Za 2000 złotych można już kupić najnowocześniejszą, wyposażoną w elektroniczny wyświetlacz, ledowe światła i inne dodatkowe akcesoria ułatwiające jazdę. W tym przedziale cenowym można wybierać spośród modeli dwuosobowych i wyczynowych, a także znaleźć profesjonalny środek lokomocji, jakim jest hulajnoga elektryczna terenowa, wyposażona w mocny silnik, szerokie i trwałe opony, dobrą amortyzację, mocny silnik i trwałą baterię. Osoby, które oczekują od hulajnogi „czegoś więcej” – mogą celować w urządzenia z tego przedziału cenowego.

RankingHulajnoga elektryczna do 2000 złProducentCena
1Kugoo Kirin M4 Czarno-czerwonyKugooAktualna Cena
2BOGIST C1 Pro Czarno-czerwonyBOGISTAktualna Cena
3Enero Asiento Jr CzarnyEneroAktualna Cena
4Xiaomi Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 25 km/h 300W 6934177715761XiaomiAktualna Cena
5Xiaomi Mi Electric Scooter 3 CzarnyXiaomiAktualna Cena
Hulajnoga elektryczna do 2000 zł

Hulajnoga elektryczna do 2000 zł Kugoo Kirin M4 Czarno-czerwony

➾Szczegóły TOP1: Kugoo Kirin M4 Czarno-czerwony

Hulajnogi elektryczne coraz częściej pojawiają się na ulicach miast. Są mniejsze od rowerów, wydajniejsze od skuterów i stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które dotąd poruszały się komunikacją miejską po zakorkowanych ulicach lub miały do pokonania pieszo dość duży odcinek. Co prawda hulajnoga elektryczna nie wpływa na poprawę kondycji fizycznej, ale stanowi doskonały powód do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Hulajnoga elektryczna - Opinie i komentarze (28)

Reply